E-pasts: ekoo@jaunatne-i.lv
Sākums » 2012 » Septembris » 18 » Jelgavas novada atklātais čempionāts 2012
7:51 PM
Jelgavas novada atklātais čempionāts 2012

Iepriekšējās nedēļas nogalē piedalījāmies Jelgavas novada atklātajā čempionātā Vilces pagastā. Sacensību centrs atradās Zaķu pļavā. Skaists un piemērots sacensību centrs! Pavisam no mūsu kluba sacensībās piedalījās 9 dalībnieki no tiem 6 izcīnīja medaļas. Apvidus bija visai skarbs, pārsvarā līdzens ar aizaugušiem mežiem, taču gar Svētes upes krastiem sniedzās stāvas nogāzes.

Kā pirmā no mūsu kluba startēja Anna Jaunzeme S14 grupā. Annai un OK "Aļņa" dalībniecei nopietnu konkurenci sastādīja Lietuvas orientieristes, kas arī šajā grupā ierindojās pirmajās divās vietas. Anna šajā sacensībās ierindojās 4. vietā atpaliekot no OK "Aļņa" dalībnieces par 4 minūtēm.
     Nākošie, kas devās distancē bija Vilnis Gailums V45 grupa un Aleksis Aņisimovs V12 grupā. Arī šajās grupās konkurenci sastādīja lietuvieši. Vilnis V45 grupā ierindojās 9.vietā no 15 dalībniekiem, taču Aleksis V12 grupā pārliecinoši izcīnīja zelta medaļu
apsteidzot gan divus OK "Aļņa" - JNSC dalībniekus, gan četrus dalībniekus no Lietuvas.
     Ne visai kuplajā, taču visnopietnākajā vīriešu grupā V21A startēja Mārtiņš Šteinalts. Četru dalībnieku konkurencē Mārtiņš beigu beigās finišēja 3.vietā.
     V55 grupā startēja Uldis Brūns. No septiņiem dalībniekiem Uldis ierindojās 5.vietā, atpaliekot no trešās vietas par piecām minūtēm.
     S21B grupā startēja Sanita Pavāre, kura ierindojās 2.vietā, piekāpjoties Lietuvas orientieristei.
     Egita Rozniece S35 grupā septiņu dalībnieču grupā ierindojās 2.vietā, 2 min aiz 1.vietas ieguvējas no TSK "Sprīdītis".
     Vienīgā grupa, kur startēja divi dalībnieki no mūsu kluba bija V21B. Šajā grupā startēja Valdis Vaisjuns un Mārcis Gāzējs, kā arī divi dalībnieki no Jelgavas novada. Ar pārliecinošu pārsvaru uzvarēja mūsu Valdis Vaisjuns un trešajā vietā ierindojās mūsu Mārcis Gāzējs.

Pēc sacensībām mēs vēl nesteidzāmies kur nu kurais, kopā nofotografējāmies un padzīvojāmies pie ugunskura.

Skatījumu skaits: 1467 | Pievienoja: Vissuks | Reitings: 0.0/0