10111213141516
17181920212223
24252627282930

E-pasts: ekoo@jaunatne-i.lv
Sākums » 2012 » Septembris » 24 » Mūsu trīs orientieristi piedalās Cēsu rudens sacensībās
4:06 PM
Mūsu trīs orientieristi piedalās Cēsu rudens sacensībās

22.septembrī Cēsu apkārtnē notika Cēsu rudens sacensības garajā distancē. Šajās sacensībās startēja trīs mūsu orientieristi Inese ar dēlu Aleksi un mūsu kluba draugs no Čehijas - Jakubs Hejl.

Aleksis startēja M10 grupā, kur ik reizi ir kupls dalībnieku skaits. Šī diena nebija tā veiksmīgākā Aleksim, kurš finišēja ar neieskaitītu rezultātu, jo neatzīmējās visos pareizajos kontrolpunktos pareizā secībā.

Inese startēja S35 grupā. 8 dalībnieču konkurencē viņa ierindojās 7.vietā par 50 sekundēm zaudējot 6.vietai.

Jakubs startēja M21B grupā, kur 25 dalībnieku konkurencē ierindojās 21.vietā ar vairāk kā 2 h pavadīšanu mežā, kas gan ir saprotams, jo kā dzirdēts, mežs bija kā mežonīgie džungļi ar lieliem kāpumiem kalnos, kur nereti vajadzēja līst četrrāpus, lai izkļūtu no biezokņiem.

Skatījumu skaits: 790 | Pievienoja: Vissuks | Reitings: 0.0/0