E-pasts: ekoo@jaunatne-i.lv
Sākums » 2012 » Aprīlis » 24 » Rīgas kausi
4:06 PM
Rīgas kausi

Latvijas kausu 3.posms notika Baldonē, sacensību Rīgas kausi ietvaros. Mūsējo pulciņš otrajā dienā bija 6 cilvēku sastāvā, kas startēja dažādās grupās.

Pirmajā dienā uz starta plkst: 14:00 izgāja divi M21 kungi, viens  B, otrs A grupā.

Mārcim G. B grupā 23 sportistu konkurencē ierindojās 19.vietā ar laiku 1:12:18. Trīs konkurentus viņš apskrēja, bet viens ticis diskvalificēts dēļ 1 kontrolpunkta nepaņemta.   Iesāka gaužām slikti, taču ar laiku iejuties kartē un apvidū, šajā grūtajā apvidū ļāva samērā ātri iziet no meža.

Mārtiņš Š. startējot nopietnākā konkurencē pieļāvis daudz un dikti kļūdas, vismaz 12 min apmērā un ierindojās 13. no 19. dalībniekiem ar laiku 1:00:01. No astotās vietas 7 min attālums, it kā aizsniedzams, bet vidējās distancēs, tas it kā ir daudz.

Otrā diena – apvidus, lai arī atradās blakus pirmajai dienai, taču tas bija pretstats. Kalnus, izcirtumus, ”zaļos” nomainīja  purvi, daudz sakņu un bedres.

Toms J. startēja M16 grupā, kā izrādās, tad viena un tā pati distance bija kopā ar Mārtiņu. Nelaime tāda, ka Mārtiņam starts pēc vairāk kā pus stundas. Pēdējo reizi Toms orientējies sacensībās bija septembrī un šķiet, ka tik grūtā apvidū nebija startējis. Toms palika pēdējais grupā un Mārtiņš distances beigās panāca. Viņi dažus kontrolpunktus paskrēja kopā, arī pamaldījās, līdz ar ceļa un kalna etapu  Mārtiņš pazuda no Toma redzes loka.  Galvenais, ka atsvaidzinātas orientēšanās prasmes, iegūta pieredze un labi pavadīts laiks + iekrišana dubļos.

Anna J. startēja W14. Viņa visai labi nostartējus savā grupā. Arī viņa nav no septembra piedalījusies nevienās sacensībās  un kur nu vēl šādā apvidū skriets. Anna ierindojās 6.vietā no 7. dalībniecēm, taču 5.vieta nekur tālu arī nav, tikai 2 minūšu attālumā.

Sanita P. startēja W21B grupā, pēc labiem startiem Ziemeļu divdienām, Sanita nolēma pārbaudīt savus spēkus arī šādā apvidū, pavisam savādākā nekā piejūras apvidū. Lai arī piedzīvojusi īstu maldīšanos, tomēr 11.vieta no 16 dāmām ir visai pieklājīgi.

Egita R. Pēc pavasara miega izlīdusi no siltumnīcām un parādīja savus skriešanas un orientēšanās spēkus Open 2 distancē. 2.vieta starp diviem vīriešu kārtas pārstāvjiem. Viņa spēja 4.6 km pieveikt vienā stundā un 29 sekundēs.

Startēja, protams, abi  kungi  A un B , M21 grupās.

Mārcis  - Arī otrajā dienā parādīja savas spējas un ierindojās ne pēdējās 3 vietās. Viņš palika 18. no 22. dalībniekiem. Vienā etapā uzrādīja labāko etapu laiku.

Mārtiņš ar izcilību startēja, zinot viņa pieredzi un ka vēl potīte  nav līdz galam sadzījusi, tiešām labs rezultāts. 6.vieta dienā ar laiku  51:24, atstājot aiz sevis, lielus, spēcīgus konkurentus. Laikam braukāšana uz Jelgavas skarbajā orientēšanās kartēm atmaksājās, ja jau tik labi klājās šādā purvu, sakņu un mazu, lielu ieplaku kartē.

Kopvērtējumā Mārcis ierindojās 16.vietā no 19 abu dienu startējušajiem dalībniekiem. Progress, ja salīdzina kopvērtējuma vietu ar Kurzemes Pavasarī izcīnīto kopvērtējuma vietu. Mārtiņš pēc veiksmīgāka starta otrajā dienā, spēja tomēr ierindoties 8.vietā, atpaliekot no līdera ļoti daudz, 24 minūtes,  taču no 3. vietas atstatums tik 6 minūtes.

Kopumā daudzsološi rezultāti un noteikti interesantas sacensības.

Skatījumu skaits: 437 | Pievienoja: Vissuks | Reitings: 0.0/0